W 2016 r. obowiązującą wersją programu SPSS będzie SPSS 23
 (PS IMAGO 3). Płyty instalacyjne można wypożyczyć w bibliotece. Dane zapisane we wcześniejszych wersjach programu nie zostaną utracone. Niestety nie posiadamy kodów do wcześniejszych wersji SPSS-a.

Wypożycz książkę bez wychodzenia z domu !

Nasza Biblioteka wykupiła dostęp do wybranych podręczników,
z których możecie Państwo korzystać w domu bez żadnych opłat.
Czytelnia Ibuk dostępna jest pod adresem http://libra.ibuk.pl/
Osoby zainteresowane otrzymaniem kodu, niezbędnego do aktywowania konta, prosimy o e-mail na adres biblioteka@vizja.pl
Lista wykupionych publikacji:

Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie bierze udział w ogólnopolskim programie "Bankowość * Finanse * Samorząd - Wiedza on-line".

Uczestnictwo w programie zapewnia studentom oraz nauczycielom akademickim bezpłatny dostęp do elektronicznych wersji uznanych czasopism fachowych obejmujących swoją tematyką bankowość, finanse i administrację samorządową (wydania bieżące oraz wieloletnie archiwum):

"Miesięcznik Finansowy BANK",
"Nowoczesny Bank Spółdzielczy",
"Europejski Doradca Samorządowy",
"Finansowanie Nieruchomości",
"Kurier Finansowy".

Aby uzyskać więcej informacji kliknij TUTAJ

Serdecznie zachęcamy do odwiedzania profilu naszej Biblioteki na Facebooku.

Nasza strona  internetowa poprzez ograniczenia techniczne nie zawsze daje możliwości zamieszczania wszystkich informacji i aktualności w sposób, w jaki byśmy sobie tego życzyli. Na Facebooku zaś możemy więcej :)
Dlatego zapraszamy wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z nowymi nabytkami, informacjami o dostępie do baz danych, aktualnościami bibliotecznymi, nowościami wydawniczymi oraz wskazówkami i pomocami przy korzystaniu z katalogu. Zapraszamy :)

Przypominamy o możliwości rezerwacji książek.

W tym celu należy zalogować się na stronie Biblioteki, wyszukać w katalogu wybraną publikację, przejść do zakładki sygnatury, wybrać konkretny egzemplarz i kliknąć ikonę rezerwuj.

Jeśli książka jest dostępna w momencie rezerwowania, można ją odebrać w ciągu 4 dni. Jeśli publikacja jest wypożyczona, dopiero po jej zwrocie system biblioteczny wyśle pocztą elektroniczną  informację o możliwości odbioru. Na koncie można mieć jednocześnie 3 rezerwacje.

Przypominamy o możliwości przesunięcia terminu zwrotu wypożyczonych książek. Aby dokonać prolongaty należy zgłosić się do Biblioteki osobiście lub przesłać e-mail. Termin zwrotu może zostać przesunięty o 14 lub 30 dni w zależności od rodzaju publikacji. Prolongata nie będzie możliwa jeśli minął termin zwrotu publikacji lub jeśli książka została zarezerwowana przez innego czytelnika.

Zachęcamy również do zgłaszania propozycji zakupu nowych książek. Informacje z tytułem i nazwiskiem autora prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres biblioteka@vizja.pl